Za nami kolejne spotkanie Make It Simple, czyli bezpłatnych, biznesowo-towarzyskich dyskusji organizowanych przez Devire.

Dzisiaj omawialiśmy praktyczne i efektywne podejście do szybkiego uzyskania zgodności organizacji z wymaganiami GDPR /RODO z wykorzystaniem narzędzi: „dp-master” i „DataScan”.

 

Dyskutowaliśmy o metodach i sposobie analizy krytycznych zasobów firmy. Przeanalizowaliśmy metodykę dostosowania systemu ochrony danych osobowych organizacji do obecnie obowiązujących wymogów, w zakresie zgodności procesów i procedur operacyjnych pod względem możliwości realizacji praw osób, których te dane dotyczą.

W spotkaniu udział wzięły firmy z sektora finansowego, usług korporacyjnych, outsourcingu,  sprzętu laboratoryjnego oraz rynku dystrybucji. Prelegentami byli przedstawiciele firm Devire – Paulina Sawa, Teralab – Andrzej Fijałkowski i Grzegorz Poręcki oraz HelloHub – Kamila Krzyżanowska.

Dziękujemy Prelegentom i Uczestnikom za bardzo ciekawą dyskusję. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem: psawa@devire.pl

Kolejne spotkania Make It Simple już wkrótce. Aby wziąć w nich udział zachęcamy do kontaktu: biuro@devire.pl