Wybraliśmy Laureatów OFFICE SUPERSTAR 2018!
 • CATEGORY: Labour Market
 • Z grona ponad 150 uczestników wyłoniono 17 laureatów II edycji konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018. Wyboru zwycięzców dokonała niezależna Kapituła, złożona z ekspertów w dziedzinie nieruchomości, architektury, środowiska pracy, zarządzania zmianą oraz designu i futurologii.

  W Kapitule II. edycji konkursu zasiadali: Michał Młynarczyk, dyrektor zarządzający Devire, Ewa Andrzejewska, Daniel Bienias, Beata Bochińska, Radosław Buczkowski, Radosław Gajda, Łukasz Kałędkiewicz, Bogna Kietlińska, Karolina Manikowska oraz Jacek Santorski.

  – Kandydaci wybierają swojego pracodawcę w coraz bardziej świadomy sposób. W dzisiejszej zaciętej walce o talenty, unikalne i pomysłowo zaaranżowane biuro może być silnym argumentem przetargowym przyciągającym najlepszych kandydatów. – komentuje Michał Młynarczyk, Dyrektor zarządzający firmy rekrutacyjnej Devire.

  – Godnie i wygodnie – takie motto towarzyszyło w tym roku kapitule konkursowej, która zapoznała się z ponad 150 zgłoszonymi projektami i wyłoniła najlepsze aranżacje biurowe. W szczególności członkowie jury zwracali uwagę, czy przestrzeń jest w stu procentach skupiona na pracownikach i ich potrzebach oraz jak jest wykorzystywana w praktyce. – mówi Natalia Wenzławska, Zastępca Dyrektora Marketingu i Komunikacji, CBRE.

  Konkurs zorganizowany został przez CBRE we współpracy z Devire, Philips Lighting, Grupa Nowy Styl oraz Signify, a patronat honorowy nad konkursem objęło Stowarzyszenie Architektów Rzeczpospolitej Polski (SARP). Jego celem jest wyróżnienie najlepszych i najbardziej przyjaznych pracownikom aranżacji biurowych w Polsce.

  Laureaci konkursu otrzymali niezwykłe statuetki w postaci lewitujących doniczek oraz tillandsie – rośliny, które do życia potrzebują jedynie powietrza oraz odrobiny wilgoci. Wręczenie statuetek odbyło się 3 października, podczas gali Talks & Awards OFFICE SUPERSTAR w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

  Laureaci II edycji konkursu OFFICE SUPERSTAR 2018:

   

  Kategoria „Najlepsze Biuro Coworkingowe” – HubHub

  Kategoria „Przestrzeń Socjalna” – Boldare

  Kategoria „Biurowy Wellness” – Codewise

  Kategoria „Najlepsza Sala Konferencyjna” – Lionbridge

  Kategoria „Innowacje i Technologie” – Skanska

  Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Finansowej” – ING Bank Śląski

  Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Prawniczej” – Kancelaria SDZ

  Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Technologicznej” – The Software House

  Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Kreatywnej” – Papaya Films

  Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży BPO/SSC” – People Scout

  Kategoria „Najlepsze Biuro w Branży Doradczej / Usługowej” – KIDS&Co.

  Kategoria „Najlepsze Biuro w Magazynach” – Drabest

  Kategoria „Najlepsze Biuro w Trójmieście” – LPP

  Kategoria „Najlepsze Biuro w Poznaniu” – VOX

  Kategoria „Najlepsze Biuro we Wrocławiu” – Droids on Roids

  Kategoria „Najlepsze Biuro w Krakowie” – ESET

  Kategoria „Najlepsze Biuro w Łodzi” – Regus

  Gratulujemy!