Łukasz Dłuski dołączył do firmy rekrutacyjnej i outsourcingowej Devire. Objął stanowisko Dyrektora działu rekrutacji stałych i executive search w regionie Polski centralnej i północno-wschodniej. Z rynkiem rekrutacji związany jest zawodowo już 8 lat. Od 2010 roku pracował w firmie rekrutacyjnej Michael Page, ostatnio na stanowisku Senior Executive Managera i Członka Zarządu.

 

– Dołączenie Łukasza Dłuskiego do Devire to część strategii dalszego rozwoju naszych usług – komentuje Michał Młynarczyk, Dyrektor Zarządzający Devire – W 2017, czyli w w pierwszym roku działalności pod nowym brandem, odnotowaliśmy aż 80 proc. wzrostu sprzedaży netto. W tym roku szykuje się kolejny rekord. To pokazuje, że nasza strategia inwestycji w nowe technologie i specjalizacje była strzałem w dziesiątkę. Dołączenie Łukasza było logicznym krokiem w dalszym rozwoju firmy. Wierzę, że jego bogate doświadczenie oraz energia, pozwolą nam jeszcze szybciej i efektywniej osiągać ambitne cele, w tym otwarcia kolejnych oddziałów Devire w Polsce. – dodaje Michal Młynarczyk.

 

– Jestem pod ogromnym wrażeniem rozwoju Devire przez ostatnie dwa lata. Michałowi i całemu zespołowi udało się zbudować unikalne podejście do usług rekrutacji i outsourcingu. – komentuje Łukasz Dłuski. – Na obecnym stanowisku chciałbym skupić się na dalszym podnoszeniu standardów rekrutacyjnych na Polskim rynku. Zgadzam się z filozofią Devire: usługi rekrutacji nie są transakcją. To budowanie trwałej relacji z klientem, uważne śledzenie trendów rynkowych i mądre wykorzystywanie najnowszych technologii. Takie podejście już zapewnia klientom Devire przewagę konkurencyjną, zarówno na rodzimym, jak i europejskim rynku. Cieszę się, że mogę pracować nad dalszym rozwojem tej firmy.

 

Devire to międzynarodowa firma oferująca usługi rekrutacji, executive search, outsourcingu i employer brandingu, założona w Londynie w 1987 roku. Od ponad 30 lat reprezentuje wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Obecnie, firma posiada 8 biur w Europie i zatrudnia blisko 120 Konsultantów. Posiada również ponad 500 zewnętrznych pracowników oddelegowanych do klientów, realizujących między innymi projekty z obszaru IT,  sprzedaży i pracy biurowej. W 2017 roku Dyrektorem Zarządzającym Devire został Michał Młynarczyk (wcześniej Dyrektor Zarządzający na Europę Środkową i Wschodnią w HAYS).  Pod jego skrzydłami firma zmieniła strukturę, uruchomiła nowe dywizje i postawiła na nowe technologie oraz dynamiczny rozwój.