Szanowni Państwo,

 

Mam przyjemność poinformować Państwa o planowanych zmianach dotyczących CERN Poland.

W ciągu ostatnich czterech lat rozwijaliśmy się w sposób organiczny, powiększaliśmy naszą firmę zapraszając do naszego zespołu doświadczonych Konsultantów. W sposób ustrukturyzowany rozwijaliśmy także osoby z mniejszym doświadczeniem, ale właściwym naszym zdaniem podejściem do wymagającego zadania jakim jest świadczenie dla Państwa usług. Odpowiedzialny sposób postępowania naszych pracowników zawsze był i będzie dla nas bardzo ważny, ze względu na charakter procesów, które dla Państwa realizujemy.

W 2016 roku podjęliśmy decyzję o realizacji strategicznego planu jakim było połączenie spółek CERN, DEVONSHIRE oraz VLOG. Oznacza to powiększenie naszej struktury o oddziały w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Monachium i Frankfurcie. Pozwala nam to na wzbogacenie pakietu świadczonych dla Państwa usług o rozwiązania obejmujące elastyczne formy zatrudnienia (praca tymczasowa, IT contracting) oraz o rekrutacje w obszarach, w których CERN do tej pory nie posiadał odpowiednich kompetencji (np. stanowiska z obszaru marketingu, sprzedaży, budownictwa, zarządzania nieruchomościami). Istotną kwestią jest także możliwość zwiększenia nakładów inwestycyjnych na wykorzystywane przez nas narzędzia i kanały komunikacji z kandydatami, co zwiększy naszą skuteczność, a tym samym poziom Państwa satysfakcji z osiąganych wspólnie rezultatów.

Ostatnim etapem procesu integracji są zmiany formalne dotyczące funkcjonowania spółek.

W związku z tym zdecydowaliśmy o stworzeniu nowej marki na rynku usług rekrutacyjnych: od 02.06.2017 pracujemy dla Państwa jako devire i pod tą nazwą zmierzamy do celu, który określiliśmy jako osiągnięcie czołowej pozycji w zakresie rekrutacji specjalistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

W imieniu całego zespołu CERN dziękuję za zaufanie, którym nas Państwo do tej pory darzyli i mam nadzieję, że współpraca z nami jako devire, będzie źródłem dalszych, wspólnych sukcesów.

W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Z wyrazami szacunku,

Robert Błażyca

Regional Director/Partner